Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Areszt dla Piotra Kowalczyka i jego współpracowników zatrzymanych przez CBA

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 14:25 Powrót do artykułu
 O kuzwa ja pitole. Niewierze. Uszczypnijcie mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA już niejedną pokazówkę robiło. Absolutnie nie bronię pana Kowalczyka, ale z ferowaniem wyroków i kategorycznych sądów, to ja bym się jeszcze wstrzymał. Ps: Niektóre zamieszczane komentarze to grube przegięcie
 Pewnie ta sprawa nie była by tak medialna gdyby nie fakt ze kazdy widzi co się w tym ratuszu wyprawiało. Pewnych rzeczy nie da się ukryć, i o ile nink nikogo za rękę na łapówkach nie złapał to prywatę i kolesiostwo widać bez żadnego CBA. Sprawa górek po referendum chyba przechyliła tą szalę i szambo się wylało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzyłem w to. A jednak stało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/marian.widelski/videos/2650140368385277/   Ciekawe wideo
 stary film, czyli już wiele lat się bawili w pomaganie inwestorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/marian.widelski/videos/2650140368385277/   Ciekawe wideo
 Dobre !! prorok jakiś ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze z dwa tygodnie temu widziałem jak szedł cały uhahany Grodzko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie siedzi w Zamościu na Okrzei czy do Aresztu w Lublinie go przywieźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA już niejedną pokazówkę robiło. Absolutnie nie bronię pana Kowalczyka, ale z ferowaniem wyroków i kategorycznych sądów, to ja bym się jeszcze wstrzymał. Ps: Niektóre zamieszczane komentarze to grube przegięcie
Pewnie ta sprawa nie była by tak medialna gdyby nie fakt ze kazdy widzi co się w tym ratuszu wyprawiało. Pewnych rzeczy nie da się ukryć, i o ile nink nikogo za rękę na łapówkach nie złapał to prywatę i kolesiostwo widać bez żadnego CBA. Sprawa górek po referendum chyba przechyliła tą szalę i szambo się wylało.
 Ale co z tymi Górkami? Z tego co wiem mamy prywatną działkę, na której od 20 lat nic się nie dzieje poza libacjami i podpaleniami. Referendum? Z tego co kojarzę próg referendalny wynosi 30% a zagłosować poszło 12, więc pretensje można mieć co najwyżej do ludzi, że mają w nosie ten ugór na Czechowie/ I co się wyprawia w tym ratuszu? Masz na cokolwiek dowody, że piszesz takie rzeczy czy klepiesz ot tak co ślina na język przyniesie bo sądzisz, że w internecie możesz bezkarnie pomówić i oczernić każdego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japolan ty żyjesz? Dzięki Bogu bo myślałem, że już coś się stało. Z 2 tygodnie Ciebie  nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy jeszcze nie wiecie że o czyjejś winie przesądzają internetowe trolle pisowskie a nie żaden sąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczymy, że ta sprawa również zostanie wyjaśniona. Może to tylko przypadek, że to kolega z konwentu naszego Słońca Ratusza? ***s://***wsieciprawdy.pl/utopione-miliony-pgnig-pnews-2839.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam dlaczego ludzie,którzy zamieszani są we wszelkie afery bardzo często mają "żydowskie R" w akcencie ??? No,ale to pewnie przypadek taki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kuzyn Czarnka to ten słynny wuj u którego mieszkał podczas nauki w szkole średniej w Lublinie? Wszak P. Czarnek to chłopak z podzamojskiej wsi i chyba zbyt wielu krewnych nie ma w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak tam mu będzie w kryminale. Ps. Na miejscu żony sexu z gościem, który spędził co najmniej 3 miesiące w kiciu bym nie ryzykowal..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe do jakiej celi to przydzielą. Oby tylko nie z jakimiś homoseksualnymi nosicielami Hiva.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech Pan Sędzia się modli, żeby PiS rządził jak najdłużej bo jak wygramy to przestanie być nie tylko Prezesem Sądu, ale i sędzią. Zjednoczona Opozycja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten wniosek Prezydenta o sprzedaż parceli na Piłsudskiego 17 pod HOTEL ....grudzień 2018 bylo głosowanie Rady Miasta która się zgodziła na sprzedaż a tydzień temu tj. grudzień 2019 Prokuratura Rejonowa w Lublinie zaczęła badać sprawę ...ciekawe co z tego wyjdzie też :) ale ta sprawa jeszcze bardziej śmierdzi niż ta na Zana bo chodziło o 22 miliony cena wywoławcza jak pisały media rok temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się podniecać. Nie pierwszy i nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok nie wyrok. Dwa lata jak za brata. Tak mówią moi podopieczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic jeszcze kolesiowi nie udowodniono, a nakręciliście aferę LublinGate. Dziwi mnie też tempo publikacji, wszystko jakby z góry przygotowane, z nazwami spółek, powiązaniami, wyliczeniami itd - przecież takie rzeczy wymagają analizy - skad to macie ? Do tego w każdej publikacji powiązania z Zukiem jakby sam był aresztowany. Może koles chciał coś przytulić pod stołem - NIE WIEM - ale cała ta afera jest grubymi nicmi szyta. Coś tu bardzo śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...